O kancelarii

Misją Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej.

Kancelaria powstała w 2013 r. w Biłgoraju z inicjatywy radcy prawnego Anny Blicharz-Juszczak.

Misją Kancelarii jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Forma współpracy jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb i oczekiwań konkretnego Klienta.

Kancelaria świadczy pomoc prawną głównie na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego, jednak w zależności od potrzeb Klienta podejmuje się reprezentacji jego interesów na terenie całego kraju.

W naszej kancelarii profesjonalne wsparcie znajdą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Tam, gdzie Państwo widzą na pozór beznadziejną, bez wyjścia sytuację, my znajdujemy rozwiązanie, oparte na prawie i bardzo skutecznym działaniu.

Kto znajdzie u nas wsparcie?

Klienci indywidualni – zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, pracy czy rodzinnego.
Klienci biznesowi – nasza kancelaria jest zaufanym partnerem, zarówno w przypadku tworzenia umów, kontraktów, rozwiązywania problemów z płynnością finansową czy przekształceniem podmiotów gospodarczych.

Potrzebna jest konsultacja w przypadku ważnej umowy o pracę albo doradztwo w kwestii podziału majątku? U nas znajdą Państwo właściwe rozwiązania i spokój, że kolejne rozmowy czy negocjacje potoczą się już właściwym torem. Zapewnimy Państwu również pełną opiekę prawną, również w sądzie bądź podczas trudnych sytuacji spornych.